KONST / Litografier / Serigrafi 14424322
nr 1442 4322
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 115/200. Bildmått: 39x39, yttermått inklusive ram: 52x52 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:39:06
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr